Projektijuht
Meie väiksesse ent töökasse tiimi mahub üks suure missioonitundega projektijuht. Kui Sind paeluvad digi- ning brändiprojektid, oled suurepärane plaanide elluviija ja meeskonna vedaja, siis oled just see, keda otsime.
NOPE cat kiss sticker
Jumping dot, scroll indicator
Kes on NOPE?
NOPE on omanäoline disainiettevõte Tartus, Emajõe kaldal. Nagu jõgi meie ees, otsime ja katsetame meiegi metoodikaid ja tehnoloogiaid, millega järjest muutuvas põnevas maailmas disainiprobleeme lahendada.
Meie tööde repertuaar ulatub veebilehtedest mobiilirakenduste ja brändiprojektideni välja. Tutvu meie valitud töödega Dribbble ja Behance vahendusel. Tiimi tegemistega vii end kurssi meie Instagramis.
Image of NOPE team on stairsImage of NOPE officeImage of summer teambuilding
Keda otsime?
Otsime võimekat projektijuhti, kes juhiks meie disainiprojekte otsast lõpuni - selle ettevalmistusest, analüüsist, projekti koordineerimisest, koostööst kliendi kui ka disainitiimiga, kuni järeltoeni välja, sh projekti aruandlusega seotud tegevused. Projektijuhi töö osaks on ka olemasolevate kliendisuhete hoidmine kui ka uute arendamine koos müügijuhiga. 

Sticker sweat
Image of NOPE X travellingNOPE office with teamPhoto of NOPE Golden Egg awards
Milliseid võimalusi sulle pakume?
Toimetame nii era- kui riigisektoris ning meie põnevate disainiprojektide mahtu võib arvestada nädalates või aastates. Meie tiivasirutus ulatub aga Aafrikani välja.

Suured ja mugavad töölauad avatud kontoris on paigutatud viisil, mis võimaldavad nii aktiivset meeskonnatööd kui ka iseseisvat süvenemist. Töö asukohta saad valida - kas toimetad kontoris koos tiimiga või võtad süvenemiseks kodukontori aja.

Tööaeg on samuti paindlik, meie jaoks on oluline, et lubatud tööd saaks tehtud ning tähtaegadest peetaks kinni. Lisaks mõnusale kontorile ning toetavale tiimile, kuuluvad Sulle ka mitmed muud hüved, alates soodustustest mõnede meie partnerite juures, spordihüvitiseni, kuni leiliootava saunani ning meeldejäävate tiimiüritusteni välja.


Millised on meie ootused Sulle?Ootame enda tiimi Sind, kes Sa oled juba kogenud ja karastunud brändi - kui ka UX projektidega (vähemalt paar-kolm aastat kogemust)

Sa oskad näha suurt pilti ning juhtida protsesse eesmärgipäraselt

Sul on hea analüüsivõime ja planeerimisoskus

Sa ei pelga meeskonnatööd ja tähtaegasid

Sul on väga hea inglise keele oskus nii kõnes kui ka kirjas

Sul on huumorisoont ning oskus igas olukorras rahulikuks jääda

Sul on hea füüsiline ja vaimne taluvus koerte ja kassidega pikemaajaliselt ruumi jagada

Kasuks tuleb eelnev turundus- ja/või müügikogemus
Kuidas kandideerida?
Pane kirja lühike kirjeldus, mida Sa klientidega koostöö puhul oluliseks pead, milliseid meetodeid kasutad või too näide mõnest oma eduloost. Saada see koos oma CV-ga teele hello@nope.ee.

Kandideerimise tähtaeg: 16.01.2022
Tööle asumise aeg: ASAP
Tööaeg: Täistööaeg
Asukoht: Tartu