Disainer
Meie väikesesse ent töökasse tiimi mahub üks suure missioonitundega graafiline disainer. Kui Sind paeluvad tulevikutehnoloogiad ja brändisüsteemid, siis oled just see, keda otsime.
NOPE cat kiss sticker
Jumping dot, scroll indicator
Kes on NOPE?
NOPE on omanäoline disainiettevõte Tartus, Emajõe kaldal. Nagu jõgi meie ees, otsime ja katsetame meiegi metoodikaid ja tehnoloogiaid, millega järjest muutuvas maailmas disainiprobleeme lahendada.
Meie tööde repertuaar ulatub veebilehtedest mobiilirakenduste ja brändiprojektideni välja. Tutvu meie valitud töödega Dribbble ja Behance vahendusel. Tiimi tegemistega vii end kurssi meie Instagramis.
Image of NOPE team on stairsImage of NOPE officeImage of summer teambuilding
Keda otsime?
Meie tiimi kuulub juba mitu andekat disainerit, loovjuht ja projektijuht, töötame käsikäes talendikate veebiarendajatega ning nüüd me otsime lisaks ühte mõnusat kaaslast - graafilist disainerit.

Disaineri ülesandeks on aidata luua brändisüsteeme ning neid edasi arendada, kavandada digi- ja trükimaterjale, luua erinevaid müügi- ja turundusmaterjale vastavalt etteantud brändile, kujundada illustratsioone ja olla üleüldiselt vilunud erinevate graafilise disaini ülesannete lahendamises.
Sticker sweat
Image of NOPE X travellingNOPE office with teamPhoto of NOPE Golden Egg awards
Milliseid võimalusi sulle pakume?
Toimetame nii era- kui riigisektoris ning meie põnevate disainiprojektide mahtu võib arvestada nädalates või aastates. Meie tiivasirutus ulatub aga Aafrikani välja.

Töö asukohaks on Tallinn, kuid aeg-ajalt tuleb ka ette külaskäike Tartu tiimile ning muidugi ei pane me pahaks, kui vahepeal soovid kodukontoris toimetada.

Tööaeg on samuti paindlik, meie jaoks on oluline, et lubatud tööd saaks lihtsalt õigeaegselt tehtud ning Sinu töö ja eraelu tasakaal oleks paigas!

Lisaks mõnusale ning toetavale tiimile, kuuluvad Sulle ka mitmed muud hüved, alates soodustustest mõnede meie partnerite juures, spordihüvitisest kuni meeldejäävate tiimiüritusteni välja. 
Millised on meie ootused Sulle?Ootame enda tiimi Sind, kes Sa oled juba kogenud ja karastunud brändiprojektide loomisel ning edasiarendamisel

Sul on portfoolios juba olemas mõnus kogumik kliendiprojekte 

Sa ei pelga meeskonnatööd ja tähtaegasid

Sul on hea füüsiline ja vaimne taluvus koerte ja kassidega pikemaajaliselt ruumi jagada

Oled aus, õpihimuline ning toetav kaaslane, kellega disainialaseid missioone ette võtta
Kuidas kandideerida?
Tavapärase motivatsioonikirja asemel ootame Sinult varasema kogemuse eredamaid momente! Saada see koos oma portfoolio ning CV-ga teele hello@nope.ee.

Kandideerimise tähtaeg: 31.12.2021
Tööle asumise aeg: ASAP
Tööaeg: Täistööaeg
Asukoht: Tallinn